Radyo TimeRadyo Time

Modern caddeler kazandırılmaya devam ediliyor

Yaşanabilir ve güvenli bir kent ortamı için mahallelerde çok yönlü çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi, kaldırım ve parke çalışmasına aralıksız devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesi, Dutdibi Sokak’ta 1.300 metre kaldırım yapılıyor.
Bu haber 288 kere okunmuş.24 Mayıs 2018, Perşembe - 13:29

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, çağdaş bir şehir kimliği kazandırmak için yatırım ve hizmetlerine tüm mahallelerde devam ediyor. Bu yönde yürütülen çalışmalar kapsamında yeni açılan imar yollarında kaldırım çalışması başlatıldı. Oba Mahallesi’nde başlatılan kaldırım çalışması bölge genelinde devam edecek.

 Özellikle engelli kullanımına uygun kaldırımları ile Alanya’nın engelsiz bir turizm kenti olarak örnek gösterildiğini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yapılaşmanın tamamlandığı bölgelerde yol düzenleme ve kaldırım çalışmamız devam ediyor. Öncelikle Oba ve çevre mahallelerdeki modern yapılaşmaya uygun olarak çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Oba Mahallesi’nde Nazmi Yılmaz Ortaokulu çevresinde bağlantıları ile beraber 1.300 metre kaldırım yapıyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki