Radyo TimeRadyo Time

Muhittin Böcek Bedriye Bileydi’de oyunu kullanacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Liman Mahallesinde Bedriye Bileydi Ortaokulunda 1176 no’lu sandıkta oyunu kullanacak.
Bu haber 277 kere okunmuş.30 Mart 2019, Cumartesi - 11:40

31 Mart 2019 Mali Seçimler için saha çalışmalarını tamamlayan CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Liman Mahallesinde yer alan Bedriye Bileydi Ortaokulunda, 1176 no’lu sandıkta oyunu kullanacak. Saat 11.00’de oyunu kullanacağını açıklayan Muhittin Böcek, seçim hazırlıkları süresince Antalya’yı köy köy, mahalle mahalle gezdiğini ve hemşehrileri tarafından her gittiği yerde coşkuyla karşılandığını söyledi.

Muhittin Böcek; “Antalya demokrasinin ve özgürlüklerin tam anlamıyla yaşandığı, bütün vatandaşların huzur ve güven içinde yaşadığı kentlerimizin başında geliyor. Partilerin yerel seçim öncesi adaylarını belirledikleri günden bugüne kadar Antalya’mızda demokratik, saygılı seviyeli bir seçim süreci yaşanmıştır. Tüm adaylara bu seviyeli seçim süreci için teşekkür ediyorum.” dedi. 

Başkan Böcek, “31 Mart 2019 Mali Seçimlerde seçmenlerimiz oy kullanacakları yere giderken yanlarına mutlaka kimliklerini alsınlar" diye de uyarıda bulundu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki