Radyo TimeRadyo Time

Muhsin Yazıcıoğlu anısına resim sergisi açıldı

Alperen Ocakları Şehit Muhsin Yazıcıoğlu anısına resim sergisi açtı. Alperen Ocakları Başkanı Uygur, Yazıcıoğlu’nun katillerinin bulunmasını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.
Bu haber 250 kere okunmuş.25 Mart 2018, Pazar - 14:02

 Alanya Alperen Ocakları Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 9. yıl dönümümde Hacet Meydanında Yazıcıoğlu anısına resim sergisi açtı. 

 Alanya Alperen Ocakları Başkanı Vedat Uygur, yaptığı basın açıklamasında Şehit Muhsin Yazıcıoğlu davasının bir an önce aydınlatılıp katillerinin en ağır cezayı almayı sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Taşımış oldukları kutlu bayrakları lekelemeyeceklerini belirten Uygur "Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun 9. sene-i devriyesi vesilesiyle Alanya Alperen Ocakları olarak, Hacet Meydanında anma programı gerçekleştirdik. 9 yıl içerisinde Muhsin Başkan ve arkadaşlarının şehadet sürecinde herhangi bir ilerleme sağlanamamıştır. Türk Milletinin ve biz Alperenlerin yüreğinde hala bir kara leke olarak mahkeme süreci yerini korumaktadır. Kaza diye geçiştirilen sürecin içerisinden suikast ortaya çıkmıştır. Suikasttan ülkemizin ve milletimizin geleceğine çok büyük bir darbe girişimine maruz kalınmıştır. Şehit Genel Başkanımızın şehadet sürecinin öncesi ve sonrasında gelişen hadiseler çok dikkatli bir şekilde incelenmesi gerekmektedir” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki