Radyo TimeRadyo Time

MÜSİAD'dan AGC'ye ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Bu haber 347 kere okunmuş.02 Ocak 2019, Çarşamba - 13:00

 AGC Center'daki ziyarette konuşan Başkan Gaye Coşkun,  "İnsanlara rol model olmak zorundayız. İnsanlara doğru yansıtmayı yapabilmemiz gerekiyor. Her koşulda birlikte bir şey yapmaya açığız. Bundan mutlu oluruz. Bu sadece birlikte bir proje yapmak olarak anlaşılmasın. Medya anlamında biz iş birliğine açığız. Alanya medyası her zaman güzel işlerin yanında olmuştur. Gelecekte de böyle olacağına eminiz. İş birliğine hazırız" dedi. 

 MÜSİAD Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy da derneğin geçmişi hakkında bilgiler vererek, "MÜSİAD Anadolu'da iş insanlarının bir araya getirmek,  güç birliği oluşturmak,  daha etkin,  yetkin sanayisiyle daha güçlü bir Türkiye hayali için yola çıkmış bir yapılanma. Bugün Türkiye'de 87, yurt dışında 219 noktada temsilciliklerimiz var. Buradaki gayemiz Alanya ölçeğinde büyümeyi kendine hedef edinmiş, vizyonu açık iş insanı arkadaşlarımız var.  Bunları öncelikle ulusal marka yapıp sonrasında uluslararası iş insanlarına dönüştürmek üzerine çalışmalarımız var. Ekonomi, iş adamları yapılanmasıyız. Ahilik kültürünü yaşatmaya çalışıyoruz. Bir taraftan sizlerle,  tüm sivil toplum kuruluşları ile yürütmemiz gereken sosyal sorumluluk projelerimiz var. Bunları dönem dönem  farkındalık oluşturmak için yapmaya çalışıyoruz. Daha yeni bir ekibiz. İnşallah güzel işler de yapacağız" diye konuştu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki