Radyo TimeRadyo Time

Muz lifi tanıtılıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Fransa’nın Başkenti Paris’te düzenlenen dünyanın en prestijli tekstil ve moda fuarı Première Vision’da Alanya Muz Lifini tanıtıyor.
Bu haber 195 kere okunmuş.15 Şubat 2018, Perşembe - 14:11

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, muz lifi projesini dünyanın en prestijli tekstil ve moda fuarında tanıtıyor. 12-15 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Première Vision Paris Tekstil ve Moda Fuarı’na katılan Başkan Yücel, diğer Türk firmalarıyla da yakından ilgilenerek başarı dileklerini iletti.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, moda endüstrisinin uluslararası fuar arenasındaki lideri Première Vision’un ilk gününde İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle ve Başkan Yardımcısı Fatih Bilici ile görüştü. Başkan Yücel, bu önemli görüşmede beraberinde getirdiği Muz Lifi ürünlerini gösterip hikayesini anlattı. Başkan Yücel’i dikkatle dinleyen İHTİB Yöneticileri, tasarımcılarından Alanya Muz lifinin yarışmaya girmesi için bir tasarım hazırlanmasını istedi. 

 İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları (İHTİB) Başkanı İsmail Gülle, Başkan Yücel’e Muz Lifi projesinden çok etkilendiğini ve bu birliktelik için heyecan duyacağını vurgulayarak şunları söyledi; “Paris’te standımızı ziyaretinizden onur duyduk. Ayrıca Muz Lifi projenizde sizinle hemen iş birliğine hazırız. Özellikle bu konuda elimizden ne gelirse yapmaya hazırız”

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tasarımcılarının hemen bir çalışmaya başlayacaklarını ve Alanya’ya gelerek yerinde inceleme ve iş birliği yapacaklarını da sözlerine ekleyen İHTİB Başkanı İsmail Gülle’ye, Alanya Muz Lifi’nden işlenmiş çiçek tablosu hediye etti. 

 Fransa’nın Başkenti Paris’te üzenlenen Première Vision Tekstil ve Moda Fuarı’na katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye’nin Paris Ekonomi Müşaviri Özlem Nudrali’ye de Alanya Heyetine ilgisi ve desteği içinteşekkür ederek Alanya Muz Lifi tablosu hediye etti.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki