Radyo TimeRadyo Time

“Ne size ne de vatandaşlarımıza zarar gelsin”

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli 122 personel, “Trafikte Saygı Hayata Saygı” temasıyla 3 gün süren eğitimlerin ardından sertifika almaya hak kazandı. Personellere eğitim boyunca trafikte yayalara, diğer araçlara ve hayvanlara saygının önem ve ihtiyacı anlatıldı.
Bu haber 236 kere okunmuş.26 Nisan 2019, Cuma - 13:56

Alanya Belediyesi ve Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü, Alanya Trafik Eğitim Derneği işbirliğinde, Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli araç kullanan personellere Alanya Belediyesi Trafik Eğitim Parkı personelleri ve uzman polis ekiplerince “Trafikte Saygı Hayata Saygı” konulu eğitim verildi. 22-23-24 Nisan tarihleri arasında verilen eğitimlerle personellerin trafik konusunda bilinci arttırılması hedeflendi. 3 gün boyunca süren eğitimlere toplamda 122 personel katıldı. Eğitimlerin sona ermesinin ardından Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir ve Trafik Eğitim Derneği Başkanı Bilge Toksöz tarafından katılımcılara sertifikaları verildi.

Trafikte eğitimin önemine dikkat çeken Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, “Trafikte yayaların önceliğini, diğer sürücülere, yayalara, çevreye ve hayvanlara saygının önemini hiçbir zaman unutmamalıyız. Sizler sürekli araç başında olan kardeşlerimiz olarak bu konuda daha hassas davranmalısınız. Biz, ne sizlere ne de vatandaşlarımıza herhangi bir zarar gelmesini asla istemeyiz.  Bu anlamda sizlerin dikkatli davranmasını canı gönülden arzu ediyorum. Trafikte saygıyı asla elden bırakmamalıyız” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki