“Neden? 25. Saat”semineri gerçekleştirildi

ALTSO Akademi’nin İkinci Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri devam ediyor. Bu kapsamda İzgören Akademi’den Gökhan Okçu’nun konuşmacı olarak katıldığı ‘Neden? 25. Saat’ semineri gerçekleştirildi. ALTSO’da düzenlenen seminere çok sayıda kişi katıldı.
Bu haber 616 kere okunmuş.29 Ekim 2016, Cumartesi - 12:13

 ALTSO Akademi’nin 2016  İkinci Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri kapsamında İzgören Akademi’den Gökhan Okçu’nun konuşmacı olarak katıldığı ‘Neden? 25. Saat’ semineri gerçekleştirildi.

 Eğitim başında bir günün 24 saat olduğunu ama 25 saat yaşandığını açıklayan Okçu, “İnsanların harekete geçebilmeleri için nedenlere ihtiyaçları vardır. O zaman insan olarak bizim bu dünyada bulunma sebebimiz kendimiz için nedenler bulmak, başkaları için nedenler oluşturmaktır. Biz insanlar sanırız ki bir gün 24 saat. Ama hayır bir gün 25 saat. Yirmi dört saatini insan kendisi yaşar. Yirmi beşinci saat ise kişinin gıyabında yaşanır. Yani biz yokken bizim hakkımızda söylenenler 25. Saati oluşturur” dedi.

 İnsanların yokluğunda neler söylendiğinin o insanlar için oldukça önemli olduğuna vurgu yapan Okçu, “Bizim yokluğumuzda bizimle ilgili neler söylendiği bizim geleceğimizi belirler” dedi.

 İhtiyaçlarını onlar söylemeden fark eden ve ona doğru çözüm üreten insanların kişiler tarafından sevildiğine dikkat çeken Okçu, 25. saati olumlu olarak çalıştırmanın en kolay yolunun işini sevmek olduğuna vurgu yaptı.

 Okçu eğitimde ayrıca, etkili iletişim, ilişki yönetimi, algı yönetimi, beklenti, sürpriz, hayal kırıklığı, görev tanımı gibi konularda da katılımcılara ayrıntılı bilgi aktardı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALTSO Akademi   Neden? 25. Saat  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki