Radyo TimeRadyo Time

Noel Pazarı hazırlıkları tamam

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından organize edilen 8. Uluslararası Alanya Noel Pazarı’nın hazırlıkları devam ediyor. Noel pazarı, 10 Aralık Pazar günü saat 09.00 ile 20.00 arasında Belediye Hizmet Binası arkasındaki alanda gerçekleştirilecek.
Bu haber 190 kere okunmuş.02 Aralık 2017, Cumartesi - 14:33

 Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından organize edilen 8. Uluslararası Alanya Noel Pazarı’nın hazırlıkları devam ediyor.

 Bu sene yapılacak organizasyonda 70 çadır kurulacak. 50 hediyelik kategorisi katılımcısı, 50 gıda kategorisi katılımcısı, 15 yabancı dernek, 15 tanıtım kategorisi ve 3 ana sponsor olmak üzere yaklaşık 133 stant açılacak. 

 Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından, Noel Pazarında stant açacak STK temsilcileri, yabancı dernekler ve katılımcılarla birlikte Alanya Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir toplantı düzenlendi. Toplantıda stant kuralları anlatıldı ve önceki dönemlerle ilgili değerlendirme yapılarak organizasyonun daha güzel geçmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. Katılımcılarla yapılan görüş alışverişinde, 8. Noel Pazarı’nın her yıl olduğu gibi bu yıl da çok renkli görüntülere sahne olacağı, kurallara uyularak alan düzeninin bozulmaması gerektiği kaydedildi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki