Radyo TimeRadyo Time

Oba Mahallesi’nde yol çalışması yapılıyor

Alanya Belediyesi, mahallelerde yol açma, genişletme ve yol düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Merkez mahallelerde imar yollarının açımına devam eden Alanya Belediyesi, kırsalda da yol düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Bu haber 297 kere okunmuş.04 Mayıs 2018, Cuma - 11:44

 Oba Mahallesi’nde kentin gelişimine uygun olarak imar yollarının açılması için çalışmalarını sürdüren Alanya Belediyesi, yol açma çalışmalarına Köseler Caddesi’nde devam ediyor. Yol açma çalışmaları sırasında yol güzergahında bulunun binaların yıkım işlemlerini vatandaşlarla istişare yaparak gerçekleştiren Belediye ekipleri, alt yapı ve istinat duvarlarının yapımına da devam ediyor.

 Köseler Caddesi’nde çok kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bölgede yaşayan vatandaşların yol ve ulaşım sorununu çözdüklerini söyledi. Başkan Yücel, “Köseler Caddesi’nde mevcut yolu imar planındaki durumuna göre genişletiyoruz. İstinat duvarları ile yol kotunu destekliyoruz. Yol güzergahında bulunan binaların yıkımını mülk sahipleri ile istişare ederek gerçekleştiriyoruz. Kısa süre içerisinde modern bir caddeyi bölge halkının hizmetine sunacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki