Radyo TimeRadyo Time

Oba ve Karakocalı'ya yeni yollar açılıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yeni yol açma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Alanya'nın her noktasında sürdürülen yeni imar yollarının ulaşıma kazandırılması çalışmaları, Oba ve Karakocalı Mahallelerinde yoğunlaştı.
Bu haber 189 kere okunmuş.20 Kasım 2017, Pazartesi - 14:42

 Alanya Belediyesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine vatandaşların ulaşımında sorun yaşamaması için aylar öncesinden yeni hastane çevresinde bulunan imar yollarının açılması çalışmalarına başlamıştı. Bu bölgede yeni yollar vatandaşların hizmetine sunulurken, bu bölgede yapım çalışmaları süren Obaçayı Köprüsü ve çevresindeki imar yolları da açılıyor. Alanya Belediyesi ekiplerinin aralıksız olarak çalıştığı bölgede son olarak Karakocalı Mahallesi'ndeki 15 metrelik imar yolu çalışması da başladı. Oba ve Karakocalı mahallelerindeki yeni yollardan yapımı tamamlananlar, 50 metrelik yeni çevre yoluna bağlanıyor. 

 Alt yapı, üst yapı ve belediye hizmetlerinin yanı sıra yeni yatırımlara hiç ara vermediklerini söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel "Dünyanın modern şehirlerinde hangi olanaklar varsa, halkımızın da o olanaklara sahip olması için aralıksız çalışıyoruz. Yeni yollar, yeni parklar, yeni yatırımlarla halkımıza hep bir gün öncekinden daha güzel, daha yaşanılır bir Alanya sunmak önceliğimiz" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki