Radyo TimeRadyo Time

Oda başkanlarından Başkan Yücel’e ziyaret

Alanya’da bulunan oda başkanları Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundular.
Bu haber 274 kere okunmuş.07 Ağustos 2017, Pazartesi - 13:34

 Zabıtadan Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula ve Zabıta Müdürü Hasan Akın’ın da hazır bulunduğu ziyarete Alanya’da bulunan tüm oda başkanları katıldı.

 Görevleri sırasında saldırıya uğrayan zabıtalara ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e geçmiş olsun dileklerini ileten oda başkanları, Alanya Belediyesi’nin yanında olduklarını belirterek, saldırıyı kınadılar.

 Ziyaretin ardından tüm oda başkanları adına bir açıklama yapan Alanya Metal İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, “Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde zabıta arkadaşlarımızdan birisi görevi başındayken yaralama olayı oldu. Biz burada 10 tane oda başkanıyız. Belediyemiz ve zabıta arkadaşlarımızın her zaman olduğu gibi bugün de yanındayız. Bu sebeple oda başkanı arkadaşlarımızla başkanımızı ziyarete geldik. Alanya’da bize kayıtlı 16.000 esnafımız var. Bu 16.000 esnafa hizmet eden Alanya Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarımıza destek vermek için bugün buradayız. Başkanımızın ve fedakarca görevlerini yapan zabıta personelinin yanındayız” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki