Radyo TimeRadyo Time

Öztürk krize neden oldu

AK Parti’de milletvekili aday adaylığı için çok sayıda isim ön plana çıkarken, MHP’li Belediye Meclis Üyesi Abdullah Öztürk de geçtiğimiz günlerde AK Parti’den Antalya Milletvekili Aday Adayı başvurusunda bulunmuştu. Öztürk’ün MHP’den AK Parti’ye geçmesinin ise AK Parti tabanında kargaşaya sebep olduğu iddia edildi.
Bu haber 315 kere okunmuş.13 Mayıs 2018, Pazar - 13:40

 AK Parti’den Antalya Milletvekili Aday Adayı olarak çok sayıda isim bulunuyor. Seçimlerin 24 Haziran tarihine alınması ile birlikte AK Parti’den Hüseyin Güney, Nurettin Uludağ, Necati Yıldırım, Hüsnü Akçalıoğlu, Mine Karagöz gibi isimlerin aday adayı olması partide heyecan yaratırken, son dakika golünü ise MHP’li Belediye Meclisi Üyesi Abdullah Öztürk attı. MHP’li Abdullah Öztürk, MHP değil de AK Parti’den milletvekili aday adaylığı başvurusu yapınca, parti tabanında kargaşa yaşandığı iddia edildi. 

 Öte yandan diğer milletvekili aday adayları saha çalışması ziyaretleri yaparken Abdullah Öztürk’ün derinden sessiz çalışması dikkat çekti. Kulislere göre ise ailesi cemaate yakın olan Öztürk’in listenin başlarında kesin yer alacağı söylentileri oldu. Öte yandan çok sayıda AK Partilinin Öztürk’ün listede yer alması durumunda partiye küseceği şeklinde yorumların olduğu iddia edildi.

Etiketler: Abdullah Öztürk   AK Parti   Alanya   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki