Radyo TimeRadyo Time

Öztürk’ün umudu Dr. Aslaner oldu

Akciğer kanseri teşhisi konan 63 yaşındaki Kamil Öztürk, şifayı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde buldu.
Bu haber 477 kere okunmuş.14 Aralık 2018, Cuma - 16:24

Akciğer kanseri teşhisi konan Kamil Öztürk ameliyat için başvurduğu birçok sağlık kuruluşundan yaşı ve kalp rahatsızlığı nedeniyle operasyonu riskli bulunarak geri çevrildi. Uzun araştırmalar sonucunda Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oktay Aslaner ile iletişime geçen Öztürk, yapılan tetkikler ve değerlendirme sonucunda ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ameliyata alındı. Başarılı bir operasyon sonucunda Kamil Öztürk eski sağlığına kavuştu. 

Öztürk’ü servisinde ziyaret eden Dr. Öğr. Üyesi Oktay Aslaner geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Aslaner: ”Akciğer kanseri teşhisi konan Kamil Bey bizimle iletişime geçti. Kendisi 50 yıldır sigara kullanmaktaydı. Solunumu yetersiz, geçirdiği kalp krizi sonrasında by pass ameliyatı olmuş ve stent takılmıştı. Bütün bu olumsuz şartlara rağmen ekibimle birlikte vakayı değerlendirerek operasyona aldık. Hastamın sağ akciğerindeki tümörü tamamen alarak eski sağlığına kavuşmasını sağladık. Kendisine sağlıklı uzun ömürler diliyorum“ diye konuştu. 

Kamil Öztürk umudunu kestiği anda Dr. Oktay Aslaner ile karşılaştığını, kendisine bir can borçlu olduğunu ifade etti. Öztürk;” Ameliyatım için Isparta’dan buraya tedavi amaçlı geldim. Eski sağlığıma kavuştuğum için çok mutluyum. Doktoruma ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.“dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki