Radyo TimeRadyo Time

Payallar’da Sanayi Yolu asfaltlanıyor

Alanya Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler, alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanan Payallar Sanayi Yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.2.250 m olarak planlanan çalışma ile yol kuzeyde Güzelbağ Yoluna kadar asfaltlanacak.
Bu haber 300 kere okunmuş.29 Mart 2019, Cuma - 13:27

Payallar Mahallesi’nin kuzeyindeki mahallelerin sahil yoluna ulaşmaları için kullanacakları en kısa yol olma özelliğini taşıyan 2.250 metre uzunluğundaki sanayi yolunda sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Bölünmüş yol olarak düzenlenen sanayi yolunda bugün başlatılan sıcak asfalt çalışması toplamda Güzelbağ Yoluna kadar 2.250 metre olarak planlandı. Alanya Belediyesi, bölgedeki vatandaşların bir an önce kaliteli ve düzeni yola kavuşmaları için hızlı bir şeklide çalışmalarını sürdürüyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yılbaşından buyana sanayi yolunda, alt yapıdan istinat duvarına yol genişletmeden orta refüj çalışmasına kadar çok ciddi bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “25 metre genişliğindeki ana yol hem bölge esnafı hem de tüm batı mahallelerine hitap eden önemli bir arter. Bu yol ile kuzeyden güneye Payallar Mahallesi bağlanmış oluyor. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki