Radyo TimeRadyo Time

Pazarcılar Odası genel kurulunu yaptı

Alanya Pazarcılar Odasının Olağan 8. Genel Kurulu, bu sabah saat 10.00’da Şoförler Odası Düğün Salonunda gerçekleşti. Hasan Yiğit ve Bekir Akış’ın başkanlık için yarıştığı genel kurulda zaman zaman tansiyon yükseldi.
Bu haber 189 kere okunmuş.11 Şubat 2018, Pazar - 14:17

 Genel kurula Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Ali Takavut ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği  Başkanı Adlıhan Dere ile oda ve dernek başkanları katıldı.

 Divan başkanlığını Adlıhan Deren’in yaptığı genel kurulda ilk olarak faaliyet raporu okundu. Akış, gelir gider bilançosunun tamamının okunmasını istedi. Bunun üzerine gelir gider bilançosunun tamamı okundu. Akış, buna da karşı çıktı ve üye olarak söz istedi. Kürsüye gelen Akış, Hasan Yiğit ve ekibine yüklendi. Hasan Yiğit’in yönetiminden bir üye de Akış’ın iddialarına belgelerle yanıt verdi.

 Ardından gündem dışı konuşmalara geçildi. Burada her iki başkan adayına söz verildi. İlk olarak Başkan Adayı Bekir Akış konuştu. Akış, başkan olması durumunda hayata geçireceği projeleri anlattı. Akış’tan sonra kürsüye Başkan Adayı Hasan Yiğit geldi. Yiğit, “Biz laf üretmeyiz, icraat yaparız” dedi. Yiğit’in bu söylemi sevenleri tarafından dakikalarca alkışlandı. Yiğit, üyelere bunca zaman hayata geçirdiği projelerin yanı sıra yapacaklarını da anlattı.

 Konuşmaların ardından üyelerin önüne sandık konuldu. Üyeler, desteklediği adaya oy vermek üzere uzun kuyruklar oluşturdular.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki