Radyo TimeRadyo Time

PERYÖN - Antalya I. İnsan Yönetimi Zirvesi tamamlandı

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetim Derneği’nin 2018 Temmuz ayından bu yana faaliyetlerini sürdüren Akdeniz Temsilciliği, bu sene ilkini gerçekleştirdiği Antalya I. İnsan Yönetimi Zirvesi’nde 20’den fazla konuşmacı ile 700’ü aşkın konuğu ağırladı.
Bu haber 274 kere okunmuş.12 Aralık 2019, Perşembe - 11:20

“Şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etmek” vizyonu ile iş dünyasına yön veren PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetim Derneği’nin 2018 Temmuz ayından bu yana faaliyetlerini sürdüren Akdeniz Temsilciliği, Antalya I. İnsan Yönetimi Zirvesi’ni düzenledi.

Konusunda uzman 20’den fazla konuşmacıyla, Corendon Airlines Ana sponsorluğunda Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Antalya I. İnsan Yönetimi Zirvesi, 700’ün üzerinde konuğu ağırladı.

Sadece Antalya’dan değil, çevre illerden de geniş bir katılımla gerçekleşen zirvede; Çalışan Deneyimi ve İşveren Markası konuları irdelendi. Katılımcılarla dünyada değişen yönetim anlayışı politikaları, farkındalık yaratacak, ilham veren örnekler paylaşıldı.

PERYÖN Akdeniz Temsilcisi Bilge Ünlüer’in yaptığı açılışın ardından konuklara “Hoş Geldiniz” konuşması ile seslenen PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz; “Bu sene ilk kez düzenlenen Antalya İnsan Yönetimi Zirvesi’nin teması temsilciliğimizin Akdeniz’in nabzını tutan değerli çalışmaları ile belirlendi. Zirve içeriklerinin hazırlık sürecinde işveren ve çalışanlarla yapılan görüşmeler ve çalıştaylar sonucunda temanın ‘Çalışan Deneyimi ve İşveren Markası’ olmasına karar verildi. Geri planında böylesi özenli bir çalışmaya imza atan PERYÖN Akdeniz Temsilciliği Zirve Ekibine, bu ilk heyecanımızda bizi yalnız bırakmayan değerli konuşmacılarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz. Bölge iş yaşamı için önemli bir kazanımlar sunacağına inandığımız zirvemizi, tıpkı bu sene 27. kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi gibi düzenli hale getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

PERYÖN Merkez Başkan yardımcısı Önder Şenol, Genel Sekreteri Özlem Helvacı ve şube başkanlarının da katıldığı Antalya I. İnsan Yönetimi Zirvesi’nin konuşmacıları ise şöyle: Zorluteks İnsan Kaynakları Müdürü Anıl Oğuz, Penti İnsan Kaynakları Direktörü Arda Üçer, PERYÖN Yönetim Kurulu Üyesi, Big Chefs CEO Cenk Akın, Tat Gıda İnsan Kaynakları Grup Yöneticisi Derya Ayyıldız, Chef, Sosyal Girişimci Ebru Baybara Demir, Eğitmen, Yönetici Koçu ve Danışman Erkan Tozluyurt, “Great Place To Work” Türkiye Genel Müdürü Eyüp Toprak, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Şair Ferruh Tunç, CCO, Yapımcı, Konuşmacı Mehmet Onur, Top Talent Solutions Türkiye Kurucusu Mehmet Sürmeli, ATU İnsan Kaynakları Eğitim Gelişim ve Yönetim Sistemleri Koordinatörü Murat Şen, Arvato CRM Turkey İnsan Kaynakları Müdürü Naime Başaran, Eker Süt Ürünleri Satış Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel, Deniz Bank İnsan Kaynakları İşe Alım, Kariyer ve Yetenek Yönetimi Grup Müdürü Nur Banu Oğuz, Avukat ve Eğitmen Ömrüncegül İçöz Koyuncuoğlu, Yazar, Eğitmen, Danışman Sedef Kabaş, Idecon Kurucusu Yaprak Yapsan.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki