Prof. Dr. Mustafa Karataş okurlarıyla buluştu

Antalyalıların yoğun ilgisiyle devam eden 10. Antalya Kitap Fuarı’nın 5 gününde Prof. Dr. Mustafa Karataş, ‘Mutlu Bir Yuva ve Aile İçi İletişim’ başlıklı söyleşide okurlarıyla buluştu. Başkan Muhittin Böcek de fuara katılarak hemşehrileri ile sohbet etti kitabını imzaladı.
Bu haber 73 kere okunmuş.16 Ekim 2019, Çarşamba - 11:46

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 10’uncusunu düzenlediği Antalya Kitap Fuarı büyük bir coşku ile devam ediyor. Cam Piramit’te söyleşi ve imza günleriyle okuyucu ve yazarları bir araya getiren fuara çocuk, genç, yaşlı tüm Antalyalılar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün ziyaretçi akınına uğrayan fuarda okuyucular sevdikleri yazarlarla buluşup tanışma fırsatı yakalıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek de her gün fuarı ziyaret ederek, kitap coşkusuna ortak oluyor. Başkan Böcek fuarın beşinci günüde de Antalyalılarla bol bol sohbet etti fotoğraf çektirdi ve ‘Ben bu kente aşığım’ adlı kitabını imzaladı.  

10. Antalya Kitap Fuarı’nın 5’nci gününde Prof. Dr. Mustafa Karataş ‘Mutlu Bir Yuva ve Aile İçi İletişim’ konulu söyleşide okurları ile bir araya geldi. Söyleşinin ardından okurlarına kitaplarını imzalayan Prof. Dr. Mustafa Karataş 10. Kitap Fuarını değerlendirdi. Karataş, “Oku diyen bir dinin muhtesipleriyiz. Rütbelerin en yücesi ilim rütbesi bu da kitaptan okumaktan geçiyor.  Kitap fuarına büyük bir ilgi gördüm. Büyükşehir Belediyemizi tebrik ediyorum ve devamını diliyorum. Kitap ve okumaya öğrenime verilen her türlü destek her türlü kıymet israf olmaz. Dünyada israf olmayacak tek bir şey varsa o da kitap ve okumaktır. Bu yüzden ne kadar gayret edilirse o kadar da geri dönüşümü vardır. İnsanlar ülkeler kılıçla fetih edilir ama kalemsiz yönetilmezler. Mutluluk huzur arıyorsak eğitimden geçiyor. Dolayısıyla eğitime katkı sağlayacak her türlü faaliyeti destekliyorum” diye konuştu.  

Etiketler: Mustafa Karataş  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki