Radyo TimeRadyo Time

Programda neler konuşuldu?

ATV’de geçtiğimiz günlerle izleyicisiyle buluşan, moderatörlüğünü Vildan Rende’nin yaptığı Hüseyin Güç ile Soru Cevap programında bu hafta sosyal güvenlik ve emeklilik konuşuldu. Yurt dışı borçlanması ve malulen emekliliğin de konuşulduğu programda haksız yere işten çıkarılanların yapması gerekenler de ele alındı.
Bu haber 244 kere okunmuş.15 Nisan 2018, Pazar - 14:09

 ATV’de geçtiğimiz günlerle izleyicisiyle buluşan, moderatörlüğünü Vildan Rende’nin yaptığı Hüseyin Güç ile Soru Cevap programında bu hafta sosyal güvenlik ve emeklilik konuşuldu. 

 Sosyal Güvenlik Uzmanı Hüseyin Güç, programda ilk olarak sosyal güvenliğin önemine değindi. Ardından izleyicilerden gelen soruları yanıtlayan Güç, yurt dışı borçlanmasıyla nasıl yüksek maaş alınacağı ile ilgili konuştu. Malulen emekliliğin de konuşulduğu programda ayrıca ev hanımlarının da nasıl emekli olabileceği anlatıldı.

 Sık sık telefon bağlantılarının da olduğu programda telefonla arayan izleyicilerin de emekliği hesaplandı. Günlük yaşamımızı etkileyen bu ve daha fazla soruların cevapları her Pazartesi 20.30’da ATV’de.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki