Radyo TimeRadyo Time

RATEM ile EPEYD arasında iş birliği protokolü imzalandı

Engelli bireylerin yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmak, düşünce ve fikirlerinin hayata geçirilmesini sağlamak ve yapılacak çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması amacıyla Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği RATEM ile EPEYD arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Bu haber 299 kere okunmuş.14 Mayıs 2017, Pazar - 12:24

 Engelli bireylerin yaşam standartlarını en üst seviyeye çıkarmak, düşünce ve fikirlerinin  hayata geçirilmesini sağlamak ve yapılacak çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması amacıyla 
Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği RATEM ile EPEYD arasında iş birliği protokolü imzalandı.

 İş birliği protokolünü RATEM adına Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy ve EPEYD adına Basın Sözcüsü ve Sözleşmeler Koordinatörü Servet Sipahioğlu İstanbul’da imzaladı.

 Protokol kapsamında;eğitime katılacak kursiyerler adaylarına yapılacak duyurular ile bu kapsamda tabi olacakları kariyer planlama konferans sempozyum vb. etkinliklerin duyurulması RATEM Üyesi 800’ün üzerinde Radyo ve Televizyon Kanalı üzerinden ülke genelinde gerçekleştirilecek.

 Radyo Televizyon Yayıncılığı ile ilgili siber güvenlik alanında doğabilecek sorunlara kreatif çözümler üretilebilmesine yönelik olarak; RATEM’e üye kuruluşlarda çalışan, bahse konu eğitim ile ilgili gereken özellikleri taşıyan engelli bireyler  de proje kapsamında EPEYD tarafından organize edilecek kurslara dahil edilecek.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki