Radyo TimeRadyo Time

Rektör Pınarbaşı'ndan Şahin'e tebrik

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Özdemir ve Genel Sekreter Fatih Özdemir, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret ederek, yeni çalışma dönemi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu haber 760 kere okunmuş.04 Mayıs 2018, Cuma - 14:02

 Rektör Pınarbaşı, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in geride kalan çalışma döneminde Alanya’nın marka değerine ve yükseköğrenime çok büyük katkılarda bulunduğunu söyledi.

 Rektör Pınarbaşı, ziyarette yaptığı açıklamada, Mehmet Şahin’in örnek bir hizmet adamı olduğuna dikkat çekti.

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de yaptığı açıklamada; “Alanya’daki tüm kurumlarla olduğu gibi üniversitemiz ile de çok koordineli çalışıyoruz. Çok az maddi kaynaklarımız olmasına rağmen ALTSO Turizm Meslek Yüksekokulu’nu yine Bakanımız önderliğinde rektörümüzün de katıldığı protokol ile kısa sürede şehrimize kazandırdık. Sayın Bakanımız, Rektör Hocamız ve hayırseverlerin de desteğini aldık” dedi.

 Öte yandan ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Pınarbaşı, üniversite olarak yeni hazırladıkları ve üniversitenin logosunu oluşturan 8 köşeli Selçuklu yıldızı ve Türklüğün simgesi türkuaz renkli özel tasarım plaketi de başkan Şahin’e takdim etti. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki