Radyo TimeRadyo Time

Rus hastanın tercihi Alanya oldu

Rus hastanın tercihi Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu.
Bu haber 801 kere okunmuş.08 Ağustos 2017, Salı - 13:47

 Ayak başparmağındaki deformasyon nedeniyle Rusya’dan Alanya’ya gelen Valentina Urtikova, 18 Temmuz 2017 Salı günü Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Sezer tarafından ameliyat edildi.

 Başarılı geçen ameliyat sonrasında Alanya EAH Ortopedi Uzmanı Opr. Dr. Cenk Sezer; “Hastamız ayak başparmağındaki şekil bozukluğunun giderilmesi için hastanemize başvurdu. Valentina Urtikova adlı hastamız bize geldiğinde, ayak başparmağındaki şekil bozukluğu nedeniyle yürümekte güçlük çekmekteydi. Hastamızın bu rahatsızlığını gidermek için bir ameliyat gerçekleştirdik. Başarılı geçen ameliyat sonrasında hastamızı servise aldık. Hastamızı hastanemizden ayağının üstüne basarak taburcu işlemlerini gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Bir hekim olarak hastalarımı mutlu ve sağlıklı görmek bizleri mutlu ediyor. Bu amaç doğrultusunda ALKÜ Alanya EAH olarak, azimle çalışmaktayız” dedi.

 Rus uyruklu Valentina Urtikova, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kendi evindeymişcesine ağırlandığını ifade etti. Urtikova; “Türkiye Sağlık Turizmi Dernekleri Federasyonu (TURSAF)’ın turistin sağlığı konulu makalesini okudum. Sağlık hizmetlerinin hızlı olması, teknoloji ve fiyat avantajı nedeniyle Türkiye’yi tercih ettim. Benimle ilgilenen, ameliyatımı gerçekleştiren Dr. Cenk Bey’e, tecrübeli ve anlayışlı tüm sağlık personellerine göstermiş oldukları samimiyetten dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

 Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan, ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak, her gün verdikleri sağlık hizmetinin kalitesinin arttığını ve bunun için hastane yönetimi olarak çabaladıklarını söyledi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki