Radyo TimeRadyo Time

Sağlık seminerine davet

Alanya Belediyesi ve Memorial Hastanesi iş birliğiyle 9 Kasım Perşembe saat 14.00’te, Belediye Kültür Merkezi’nde, “Meme Sağlığı ve Meme Karnesi” ile “Tüp Bebek Tedavisi ve Yeni Gelişmeler'' konusunda bir sağlık semineri düzenlenecek.
Bu haber 175 kere okunmuş.07 Kasım 2017, Salı - 16:40

 Meme Sağlığı ve Meme Karnesi konusunda Medstar Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü  doktorlarından Doç. Dr. Özer İlkgül, Tüp Bebek Tedavisi ve Yeni Gelişmeler konusunda ise Memorial Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi Sorumlu Hekimi Op. Dr. Mehmet Öztürkmen seminer verecek. Seminer sonunda doktorlar katılımcıların sorularını cevaplandıracak. 

 Seminerde ayrıca Memorial Hastanesi tarafından uygulamaya konulan Meme Karnesi projesiyle ilgili de vatandaşlara bilgi verilecekt. “Meme Karnesi Projesi”nin amacı öncelikle her bayan için bir “meme kimliği” oluşturmak ve ardından görüntüleme yöntemlerinde standartları elde etmektir. Karne terimini kullanmanın amacı ise; kişiye ait tüm bilgileri (kişisel, ailesel, risk faktörleri, meme görüntüleme) tek belgede ve tarih sırasıyla toplamak.

 Ayrıca Seminere gelen katılımcılara Memorial Medstar Hastaneleri tarafından verilen sağlık hizmetlerinde ayrıcalık tanınacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki