Radyo TimeRadyo Time

Sahillerde kaçak yapı ve işgale izin verilmiyor

Alanya Belediyesi sahil kısmında yapımına başlanan kaçak yapıyı yıktı. Alanya Belediyesi kaçak yapı ve işgale taviz vermiyor. Denetimi sıkı tutan Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü kaçak yapının başlandığı haberini alır almaz müdahale etti.
Bu haber 300 kere okunmuş.23 Ocak 2019, Çarşamba - 11:20

 Alanya Belediyesi sahilde bulunan kaçak yapı çalışmalarına başlanan platformu bugün iş makineleri ile yıktı. Kaçak yapı ve işgale asla taviz vermeyeceklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, "Geçtiğimiz dönemlerde de sahillerde vatandaşlarımızın rahatı ve huzuru için kaçak yapıları yıktık. Bugün de aynı mücadelemizi sürdürüyoruz’’ dedi.

 Alanya Belediyesi sahillerde kaçak yapılarla ilgili mücadelesini sürdürüyor. Bugün Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı görevliler sahilde yapılmak istenen platforma hemen müdahale etti. Zabıta ekipleri ayrıca işletme sahibini uyararak plajlarda bulunan platformları kaldırdı.

 Bugün yapılan kaçak platforma Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, ‘’Öncelikle halka açık alanlarda yapılan işgallere taviz vermeyeceğiz. Uyarıları dikkate almayan işletme sahiplerine iş yerlerindeki ve sahildeki yapıları için müdahalede bulunduk. Bugün zabıta müdürlüğümüze bağlı ekiplere gelen ihbar üzerine gidildi. Yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın denize girdiği alanları işgal eden platform iş makineleri ile kaldırıldı. Alanya Belediyesi olarak kaçak yapı ve işgallere geçmişte olduğu gibi bundan sonrada taviz vermeyeceğiz’’ dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki