Radyo TimeRadyo Time

Şahin alt geçit sorununa el attı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Konaklı Mahallesi’nde Caretta Relax Otel çevresinde bulunan esnafların yaşadığı sıkıntıya anında müdahale etti.
Bu haber 136 kere okunmuş.18 Eylül 2017, Pazartesi - 14:01

 O bölgede bulunan 9 otel müşterisinin yanı sıra öğrencilerin de sıkça kullandığı alt geçidin ışıksız ve bakımsız olmasından dolayı esnaflar durumu ALTSO Başkanı Şahin’e bildirdi. Şahin de esnafların mağduriyetini gidermek adına alt geçitte bakım çalışmalarının başlatılması talimatını verdi.

 Çalışmalar devam ederken bölge esnaflarından da Başkan Şahin’e teşekkür geldi. Alt geçitten artık hem öğrenciler hem de turistler rahatça geçiyor.

 Esnaflardan Ahmet Ruşen, “Ben buranın esnafı olarak, bu alt geçitti çeşitli problemler oluyordu.  Işıklar yanmıyordu.  Fayanslar çöküktü. Buradan geçerken turistler korkuyordu. Bizlerden rica ediyorlardı, bizlerde gerek el feneri gerekse de telefon ışığıyla geçiriyorduk alt geçitten. ALTSO Başkanımız Sayın Mehmet Şahin, yaşanan bu sıkıntıyı gidermek adına buranın eksiklerinin giderlerini kendisi üstlendi. İşçiler geldiler burada çalışmalara başladılar. Tahmin ediyorum kısa bir süre zarfında bu alt geçit eksiksiz bir hale getirilecek. Ben başta Başkan Şahin olmak üzere tekrar emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki