Şahin hal esnafı ile bir araya geldi

4 Nisan 2018 Çarşamba günü gerçekleştirilen ALTSO Organ Seçimlerinde hemen hemen her sektörden büyük destek alarak göreve yeniden seçilen Başkan Mehmet Şahin, Alanya Sebze ve Meyve Toptancı Hali’ne teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Bu haber 316 kere okunmuş.10 Mayıs 2018, Perşembe - 13:58

 Ziyarette Şahin’in yönetiminden ve meclisinden de çok sayıda üye hazır bulundu. Şahin’in ziyareti renkli anların da yaşanmasına neden oldu. Zaman zaman tezahüratlarla karşılanan Şahin’e ikramlarda bulunuldu ve ziyareti nedeniyle esnaflar tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

 Hal esnafının büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Şahin, zaman zaman kendisine iletilen talepleri de büyük bir dikkatle dinleyerek notlar aldı. Üye odaklı bir çalışma prensibi belirlediklerini hatırlatan Şahin, hem çalışma döneminde hem de seçim sonrası aynı çalışma prensibi ile yola devam edeceklerini, belirterek “Üyelerimizi seçimden seçime hatırlamadık. Seçimin ardından şimdi de hal esnafımıza teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte de sık sık bir araya geleceğiz. Geçtiğimiz dönem hal esnafımızla çok uyumlu çalıştık. Bu da başarıyı beraberinde getirdi. Alanya Sebze ve Meyve Toptancı Hali’nin Projesini hal esnafımızın taleplerini dikkate alarak çizdirdik. Şimdi inşaat çalışmalarını da yakinen takip ediyoruz” dedi.

 Başkan Şahin’in teşekkür ziyaretinden büyük memnuniyet duyan hal esnafları, “Başkanımız Mehmet Bey ilk ziyaretini hale gerçekleştirdi. Büyük gurur duyduk. Sağ olsun. Başarılarının devamını dileriz. Bizim her zaman yanımızda. Her talebimizi dikkate alarak, yardım ediyor. Yıllardır hayalimiz olan Yeni Toptancı Hali Projesine de öncülük etti. Tekrardan bize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki