Radyo TimeRadyo Time

Şahin kaldığı yerden devam ediyor

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, istişare toplantılarının dördüncüsünde 16. ve 20. grup ile bir araya geldi. Başkan Şahin, toplantıda gerçekleştirdiği projelerini ve hedeflerini anlattı.
Bu haber 132 kere okunmuş.26 Eylül 2017, Salı - 13:43

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Hijyen Ekipmanları, Tapu Aracılık, Danışmanlık Hizmetleri ve Her Türlü Unlu Mamullerin İmalat ve Satışı” sektörlerinin temsil edildiği 16. ve 20. meslek gruplarına kayıtlı üyelerle bir araya geldi.

 İstişare toplantısına, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in yanı sıra, kurum müdürleri, ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda ALTSO Üyesi katıldı.

 “Üyelerimizden aldığımız güç ve teveccühü doğru kullanmaya özen gösteriyoruz” diyen Başkan Şahin, en büyük avantajlarının da her projede kendilerine öncülük eden Alanya’nın Gururu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu olduğunun altını bir kez daha çizdi. Çavuşoğlu’nun memleket ve ülke sevdalısı bir siyaset ve hizmet adamı olduğuna dikkat çeken Şahin, “Doğalgaz Projesi, Hal Projesi, Sanayi Sitesi Projesi, Akdağ;  kriz anında Alanya’mızdaki Rus ve diğer yabancılar ile yaptığımız organizasyonlar ve diğer tüm çalışmalarımızın başarısında sayın bakanımızın büyük payı var. Kendisine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki