Radyo TimeRadyo Time

Şahin müjdeleri Mahmutlar’da verdi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, seçime 1 aydan az bir süre kale çalışmalarını sürdürüyor. Şahin, dün akşam Mahmutlar’ın Tanınmış İş Adamlarından Mustafa Sönmez’in Yemen Kahvesi’nde düzenlediği ve Mahmutlar’da faaliyet gösteren üyelerin katıldığı yemekli toplantıda üyelere seslendi.
Bu haber 205 kere okunmuş.10 Eylül 2017, Pazar - 13:59

 Şahin, ilk olarak yemeğe katılan üyeleri selamladı.

 Gerçekleştirilen toplantıya Alanya Belediyesi’nin MHP’li Meclis Üyesi Hasan Basar, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Sekreteri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye İnşaat Sektörü Meclisi Genel Koordinatörü Alaattin Çakır’ın yanı sıra çok sayıda ALTSO Üyesi katıldı.

 İlk olarak Mahmutlar’daki iş adamlarını bir araya getiren Emlakçı Mustafa Sönmez konuştu. Sönmez, Başkan Şahin’in yönetim ve meclisinde yer alma gibi niyeti olmadığını söyleyerek, Alanya ticaretinin geleceği için kendisini sonuna kadar destekleyeceklerini söyledi.

 Sönmez’in ardından söz alan Başkan Mehmet Şahin, 4 yıllık görev sürecinde yaptıklarını anlattı. Başkan Şahin, ayrıca Akdağ, ALTSO Ankara Ofisi, Toptancı Hali, Organize Sanayi gibi yapılan çalışmalarla ilgili de üyelere bilgiler verdi.

 Mahmutlar’ın faaliyet gösteren esnafların yaşadığı sorunları da yakinen bildiğini söyleyen Başkan Şahin, “Mahmutlar gerçekten koca bir şehir. Baktığımız zaman nüfus ve gelişmişlik olarak birçok ilçeden daha iyi konumda. Biz size buradan söz vermek istiyorum. Nasıl ALTSO myo’yu 5.5 ay gibi bir sürede yaptıkysak, Alaaddin Keykubat Üniversitemizin bir tane fakülte binasının da Mahmutlar’a yapılması için lokomotif olacağız. Söz veriyorum arkadaşlar. İnşallah Mahmutlar’ımıza bir tane üniversite, ve ALKÜ’ye bağlı bir fakülte binasını Mahmutlar’ımıza kazandıracağım. Bunu söz veriyorum. Biz ne söz verdiysek yaptık” dedi.

 Şahin’in konuşmasının ardından üyeler Başkan Şahin’e yoğun ilgi gösterdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki