Radyo TimeRadyo Time

Şahin müjdeleri verdi

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, geçtiğimiz günlerde yeni yönetimiyle birlikte gerçekleştirdiği Ankara ziyaretlerinde Bakan Çavuşoğlu’ndan Alanya’yı ilgilendiren 3 önemli konuda talepte bulundu. Şahin, başta Alanya’ya turizm polis departmanı kurulmasının yanı sıra CK Akdeniz’in uyguladığı depozito uygulaması ve çalışma izinleriyle ilgili konuları da aktardı.
Bu haber 159 kere okunmuş.23 Nisan 2018, Pazartesi - 13:44

 Geçen hafta Ankara'ya giderek Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüşen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin, ziyaretlerle ilgili oda binasında değerlendirme toplantısı yaptı. Bakan Çavuşoğlu ile yaptıkları görüşmeyi değerlendiren Şahin, "Bakanımızdan Alanya'nın ihtiyacı olan bazı konularda talebimiz oldu. En başta turizm polisi departmanı kurulmasını rica ettik. Kendisi de gerekli girişimlerde bulundu” dedi.

 CK Akdeniz'in uyguladığı bir depozito uygulaması olduğunu söyleyen ve bu uygulamayı yanlış bulduklarını da Çavuşoğlu'na ilettiklerini belirten Şahin, "Bu konuyu da bakanımıza bildirdik. Kendisi de bunun doğru bir uygulama olmadığını dile getirdi. Konuyla alakalı olarak ilgili kişilerle irtibata geçildi. İlerleyen günlerde gerekli girişimler yapılacaktır" diye konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki