Radyo TimeRadyo Time

Şahin protez ücretini şahsi olarak karşıladı

Geçtiğimiz günlerde ATV Haber’in gündeme taşımış olduğu 'Protez Bacağa Haciz Şoku' haberinin ardından ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 25 yaşındaki Batuhan Sak'ın 7.000 TL'lik protez ücretini karşılayacağını açıklamıştı. Mağdur genç ile bugün bir araya gelen Şahin, gencin protez bacağındaki hacizin kaldırılması için gerekli nakdi yardımı bugün yaptı.
Bu haber 1275 kere okunmuş.28 Aralık 2015, Pazartesi - 14:37

 2005 yılında geçirdiği bir kazanın ardından sol bacağı kesilen ve protez takılan  25 yaşındaki Batuhan Sak'ın protez parasını ödeyemediği için 1 hafta içerisinde protezine haciz geleceğini geçtiğimiz günlerde Alanya Televizyonu olarak,  'Protez Bacağa Haciz Şoku' haberini kamuoyuna duyurmamızın ardından sevindirici haber, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’den gelmiş, Şahin, gencin protez ücretinin geri kalan ücretini karşılayacağını açıklamıştı.

 Şahin, mağdur genci bugün Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na davet etti. Batuhan Sak ile bugün bir araya gelen Şahin, gencin protez bacağındaki hacizin kaldırılması için gerekli nakdi yardımı bugün yaptı.

 7.000 TL’yi gence takdim eden Şahin, “Haberi izledikten sonra bu duruma seyirci kalamazdım. Allah kimseyi çaresiz bırakmasın. Ben Mehmet Şahin olarak, her zaman kardeşimizin yanındayım. Bu sıkıntıyı da giderdikten sonra kardeşimiz artık rahatça çalışıp, evlenebilir" diye konuştu.

 ALTSO Başkanı ile tanışan ve nakdi teslim alan Batuhan Sak da Şahin’e teşekkür etti.

-Haberin videosu için tıklayınız! 

Etiketler: ALTSO   Mehmet Şahin   Batuhan Sak  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki