Radyo TimeRadyo Time

Şahin sözünü tuttu

Yapımı devam eden Yeni Çevreyolu İnşaatı, nedeniyle mağdur olan esnafların sorunlarını görüşmek üzere geçtiğimiz günlerde girişimlerde bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e Karayoları Bölge Müdürlüğü’nden yanıt gecikmedi.
Bu haber 162 kere okunmuş.27 Eylül 2017, Çarşamba - 14:10

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, karayolları tarafından yapımı devam eden Yeni Çevreyolu İnşaatı konusunda kendisinden yardım isteyen bölge esnafının çağrısını karşılıksız bırakmadı.

 İlk olarak geçtiğimiz hafta bölgeye giderek incelemelerde bulunan Başkan Şahin, 26 Eylül 2017 Salı günü de Karayolları Kontrol Şefi Murat Yıldırım’ı bölge esnafıyla görüştürdü. Görüşmede şantiye şefi bayram develi de hazır bulundu.

 Karayollarının getirdiği hizmetin Alanya adına önemli olduğunu belirten Başkan Şahin, bu çalışmalar yapılırken de mağduriyetin en aza indirilmesi gerektiğine dikkat çekti. Bölgede Karayolları Kontrol Şefi Murat Yıldırım ile yeniden incelemelerde bulunan Başkan Şahin, “Bu yollar Alanya’mızın geleceği için inşa ediliyor. Biz de bu yolların yapımını destekliyoruz, ancak esnafımızın bu çalışmalardan olumsuz etkilenmemesi için de elimizden gelen gayreti göstermeliyiz” dedi.

 Konuyla ilgili olarak konuşan bölge esnafları ise, çok büyük mağduriyet yaşadıklarını dile getirdiler. Sorunlarına bir türlü çözüm bulamadıklarını anlatan esnaflar, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e ise tek telefonla ulaştıklarını vurguladılar. Başkan Şahin’e teşekkür eden esnaflar, “Yeni Çevreyolu İnşaatı sebebiyle yollar kapalı. Bu yüzden çok büyük sıkıntılar yaşıyoruz. İş yapamaz hale geldik. Sağ olsun ALTSO Başkanımız Mehmet Şahin bir telefonumuzla hemen yardımımıza koştu. Geldi inceledi, yetkililerle görüştü. İnşallah mağduriyetimiz bir nebze olsun giderilecek. Başkanımız Mehmet Bey’e duyarlılığından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki