Radyo TimeRadyo Time

Şahin’den bir müjde daha

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu ile Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, yeni yerine taşınacak olan Alanya Göç İdaresi Binasında incelemelerde bulundu.
Bu haber 169 kere okunmuş.11 Eylül 2017, Pazartesi - 13:54

 Kaymakam Mustafa Harputlu, Başkan Mehmet Şahin ile birlikte yeni binayı gezdi. Şahin ve Harputlu, yeni binaya tam not verdi.

 Bu binanın önemine değinen Başkan Şahin, "Turizm ve tarım olduğu kadar inşaat ve emlak sektörü de Alanya'nın ticari lokomotiflerinden. Dolayısıyla Alanya'da yaşayan, gayrimenkul edinmiş 37-38.000 yabancı olduğunu her zaman her platformda dile getirmiştik. Başta Kaymakam Harputlu'nun onayını alarak ve Alanya'nın Gururu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun olurunu alarak burayı inşallah Göç İdaresi'ne tahsis edeceğiz. Bugün mülk sahibiyle dernek adına kontratımızı yaptık. Her konuda olduğu gibi Alanya'nın ticaretinde elimizi taşın altına koymamız gerektiği yerde her zaman koyduk. İnşallah en kısa zamanda burası için 8-10 personel sözünü aldık. Çünkü çalışma ortamı Nüfus İdaresinin altında yetersizdi. Personel de gelse çalışacak yer yoktu. Dolayısıyla hem çalışanlara fiziki ortam hem de gelen ikametgah edinmesi gereken yabancılara rahat bir şekilde bunları edinecek” şeklinde konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki