Radyo TimeRadyo Time

Şahin'den zafer konuşması

Dün yapılan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Seçimlerinde 24 meslek komitesinden 19’unu kazanan Mevcut Başkan Mehmet Şahin tekrar başkan oldu. Alanya Televizyonu ATV de an be an seçim sürecini takip ederek sonuçları canlı yayın üzerinden paylaştı.
Bu haber 300 kere okunmuş.05 Nisan 2018, Perşembe - 13:46

 Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Seçimleri dün saat 09.00'da Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda başladı. Mevcut Başkan Mehmet Şahin, kırmızı diğer aday Mustafa Tuna ise mavi listeyle seçime girdi. ALTSO'da oy verme işlemi saat 17.00 itibariyle sona erdi ve salon içindeki görevliler haricinde herkes dışarı çıkarıldı. 

 Alanya Televizyonu ATV ise  listeleri takip etmek için canlı yayındaydı. Seçim sonucunu ATV adına takip eden Haber Editörü Vildan Rende de sonuçları an be an canlı yayınla izleyicilere aktardı.

24 meslek komitesinin bulunduğu ALTSO'da seçimlerinde Şahin,19 komiteyi kazanırken tuna ise 5 komite kazabildi. Seçimi Mevcut ALTSO Başkanı Mehmet Şahin kazandı. Sonuçların ardın toplanan kalabalık Şahin’i omuzlara alarak ‘En büyük başkan bizim başkan’ şeklinde slogan attılar. 

 Seçim sonuçlarının ardından bir konuşma yaparak üyelere seslenen Şahin, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Gücümüzün yettiğince ben ve arkadaşlarımla hep birlikte çalıştınız, çok teşekkür ediyorum. Bizim sizlere olan, Alanya’mıza olan sorumluluğumuz arttı. Geçen döneme göre daha iyi şeyler başaracağız. Biz de çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorumluluğumuzun farkındayız. Başta Alanyalı Bakanımız, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun önderliğinde Alanya Belediyemizle, Antalya Büyükşehir Belediyemizle, sivil toplum kuruluşları ile, siyasi partilerimizle ve sizlerle birlikte Alanya’mıza hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Allah hepinizden razı olsun, bu süreçte de Allah yardımcımız olsun. Herkese teşekkür ediyorum"

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki