Radyo TimeRadyo Time

Seçimler tamamlandı

ALTSO’da 4 Nisan günü başlayan organ seçimleri bugün gerçekleşen, Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Genel Kurul Delegeleri, Disiplin Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı Seçimleri ile tamamlandı.
Bu haber 340 kere okunmuş.12 Nisan 2018, Perşembe - 17:00

 Seçimlerin ardından 1991 yılında kurulan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarihinde üst üste ikinci kez iş kadınları ALTSO Yönetiminde kendisine yer buldu. Haziran 2013’te göreve gelen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, geçtiğimiz dönem oda tarihinde ilk kez Turizmci İş Kadını Banu Okan’a yönetim kurulunda yer vermişti. Bu dönemde de Fatma Taşpınar ALTSO Yönetiminde yer aldı. Şahin’in, Fatma Taşpınar’a ayrıca Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak da  görev vererek oda tarihinde bir ilke daha imza atması bekleniyor.

 Öte yandan başarılı yönetimi ile bilinen Dr. Metin Atalay, geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yeni dönemde de ALTSO’nun meclisini yönetecek kişi oldu.

 Meclis Başkanlığı görevini 4 yıl daha yapacak olan Atalay’ın yardımcılıklarına Mustafa Irmak ve  Selman Alaettinoğlu seçilirken, Katip Üyeliğe de Yakup Koca getirildi

İşte Başkan Şahin’in Yeni Yönetimi

Mehmet Şahin
Ali Kamburoğlu
Ali Orkan
Erhan Direkçi
Fatma Taşpınar
Hamza Sönmez
Hasan Parmaksızoğlu
Hilmi Bilal Sözen
Kemal Zamanoğlu
Mustafa Küçüker
Raşit Sadullahoğlu

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki