Şehidimizin hayali gerçek oluyor

Diyarbakır'da şehit olan Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın tek isteğinin kızını özel kolejde okutmak olduğu öğrenildi. Alanya Bahçeşehir Koleji Kurucusu Cihan Baba harekete geçerek, "Şehidimizin kızı bizim kızımızdır" dedi.
Bu haber 221 kere okunmuş.16 Mart 2018, Cuma - 14:13

 Diyarbakır'ın Dicle İlçesinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın cenazesi Alanya'da toprağa verildi. On binlerce vatandaşın katıldığı cenaze töreni ardından Şehidimizin Eniştesi Şahin Yalçın şehidimizin son isteğini söyledi. 

 Yalçın, Şehit Fatih Uysal'ın vatan sevgisi ile dolu bir genç olduğunu belirtti ve "Şehit olacağını biliyordu. Biz gururluyuz. Alanya böyle bir tören görmedi. Vatan sağ olsun diyoruz" dedi.

 Enişte Yalçın, Şehit Fatih Uysal'ın son bir isteğinin olduğunu belirtti. Şehidimizin kızı olan 4 yaşındaki Ada'yı özel kolejde okutmak istediğini dile getiren Yalçın'ın bu isteği sonrası Alanya Bahçeşehir Koleji Kurucusu Cihan Baba harekete geçti. Baba, "Şehidimizin kızı bizim kızımızdır. Ada artık Alanya Bahçeşehir Öğrencisidir" dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki