Radyo TimeRadyo Time

“Şehrimizi uzlaşı ve ortak akılla yöneteceğiz”

Demokrat Parti (DP) Alanya Belediye Başkan Adayı Alaattin Çakır, seçim çalışmaları kapsamında ilçe başkanı Bilal Gündoğan ve beraberindeki heyetle birlikte Alanya Kent Konseyi’ne ziyarette bulundu.
Bu haber 483 kere okunmuş.02 Şubat 2019, Cumartesi - 12:48

 Aday olmasıyla birlikte kentin kalıplaşmış siyasetine yeni bir soluk, yeni bir coşku getirdiği herkes tarafından dillendirilen Alaattin Çakır, seçim ve propaganda çalışmaları kapsamında Alanya Kent Konseyi’ni ziyaret etti. Karşılıklı dostluk, iyi niyet, görüş alış verişi ve dostluk çerçevesinde gerçekleşen ziyarette Çakır, kendilerini karşılayan Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan ve yürütme kurulu üyelerine teşekkür etti. 

 Kent Konseyi ziyaretinde Çakır; “Seçim programımız çerçevesinde ziyaret ettiğimiz Alanyalı hemşehrilerimiz, oda ve STK’larımıza anlattığımız gibi; hizmet vizyonumuzun temelinde şehrimizin tüm dinamikleriyle İstişare ve ortak akılla hareket bulunmaktadır. Şehrimizi, ‘ben yaptım oldu’ zihniyetinden kurtarıp, uzlaşı ve ortak akılla yöneteceğiz” dedi.

 Ziyaretlerinden dolayı Çakır ve ekibine teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan da “Alanya Kent Konseyi herkesi kucaklayan bir kurum. Bir fikrim var, bir projem var diyen herkesi Kent Konseyi’ne bekliyoruz” diyerek ,”Halkın alışık olmadığı bir seçim sürecine girdik. Demokratik çerçevede güzel bir yarış olmasını ümit ediyoruz. Yerel yönetimlerde ben de hizmete varım diyen tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Etiketler: Demokrat Parti   DP   Alanya   Alaattin Çakır  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki