Radyo TimeRadyo Time

Şener Alanyalılara “Hayır”ı anlattı

Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucularından olan Başbakan eski Yardımcısı Abdüllatif Şener, Alanya'ya geldi. Sivaslı olan ve geçtiğimiz dönemde seçilemeyen Şener, Keyf-i Ala Restoran'da 16 Nisan'da yapılacak Anayasa Referandumu'nda neden "Hayır" denilmesi gerektiğini anlattı.
Bu haber 1043 kere okunmuş.14 Mart 2017, Salı - 14:06

 Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucularından olan Başbakan eski Yardımcısı Abdüllatif Şener, Alanya'ya geldi.

 Önce Löküs Restoran'da basın toplantısı düzenleyen Şener, daha sonra Keyf-i Ala Restoran'da 16 Nisan'da yapılacak Anayasa Referandumu'nda neden "Hayır" denilmesi gerektiğini kendi penceresinden anlattı.

 Şener, Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun uçağının Hollanda'ya iniş izni alamamasını değerlendirdi.

 Şener, şöyle devam etti: "16 Nisan'da sandığa giden vatandaşlar açısından en çok üzüleceğim şey; anayasa paketinin İçindekileri bilmeden, birtakım sloganlarla sandığa gidilirse buna üzülürüm. İnsanları tarafa bölen, oy devşirmeye çalışılan bir yapı ile karşı karşıyayız. 'Evet' demek için bir tek sebep yok. Bu 18 maddenin tamamı ülkemiz için zararlı. Zararın neresinden dönersek kardır. Aylardır bunu tartışıyoruz. 16 Nisan'da 'Hayır' çıktığında zarar veren bu yapıyı kesmiş olacağız. Çünkü bu paketin içinde halk yok. Bu paketin maddeleri dünyada görülmemiş şekilde bir makamın yetkilerini artırmaya yöneliktir" 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Abdüllatif Şener  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki