Radyo TimeRadyo Time

Şener partililerle bir araya geldi

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Alanya İlçe Teşkilatına geldi. Şener, çalışmaları hakkında partilileri bilgilendirdi.
Bu haber 717 kere okunmuş.05 Temmuz 2018, Perşembe - 14:14

 CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette konuşan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, 24 Haziran Seçimlerini değerlendirdi.

 Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun değişmesi gerektiğiyle ilgili soruyu yanıtlayan Şener, “Mazbatayı aldık. TBMM’ye verdik, ama henüz yemin töreni yapılmadı. Dün YSK 24 Haziran Seçimlerinin kesin sonuçlarını açıkladı. O yüzden milletvekilliği açıklanır açıklanmaz yapılan tartışmaların içine girmek istemiyorum. CHP Ana Muhalefet Partisi. CHP antidemokratik gelişmelere karşı bir mücadele alanı” diye konuştu.

 Konya’da kendisine yönelik tepkilerin olduğuyla ilgili soruyu cevaplayan Şener,  “Konya’da CHP’nin oyları arttı. İktidar partisinin oylarının azalmış olması, iktidar partisinde azalma olması Türkiye’de kabul gördüğümüz anlamına geliyor. Gittiğimiz yerlerde birtakım insanlar çıkıyordu. Sizin demokratik hakkınız olan propaganda hakkınızı engellemeye çalıştı, ama genel olarak bu Konyalılara mal edilecek değil. Konya seçmeni propaganda faaliyetimizden, varlığımızdan memnun oldu” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki