Radyo TimeRadyo Time

SGK Antalya Bölgesi Alanya’da buluştu

Çalışma Hayatında Milli Seferberliğin ikinci fazına başlamadan önce, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Yöneticileri Alanya’da buluştu.
Bu haber 119 kere okunmuş.27 Şubat 2018, Salı - 11:07

 Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz’in başkanlığında il müdürlüğü yöneticileri ve sosyal güvenlik merkez müdürlerinin bir araya geldiği toplantıya, Alanya Sosyal Güvenlik Merkezi ev sahipliği yaptı.  

 Yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılacak olan ilave istihdam teşvik ve destekleri ile ilgili yürütülecek çalışmaların ele alındığı toplantıda Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün Çalışma Hayatında Milli Seferberlik, İkinci Faz Yol Haritası çizildi.

 İl Müdürü Nejat Deniz, ikinci dev seferberlik kapsamında, Antalya ilinde, en yüksek düzeyde, ilave istihdam sağlanmasını amaç edindiklerini belirtti. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarını ara vermeden sürdürdüklerini belirten Deniz, “Çalışma hayatı içerisinde yer alan tüm kesimler ile iş birliği içerisinde, istihdamda en yüksek artışı elbirliği ile sağlayacağımıza inanıyorum” dedi.

 Öte yandan, toplantıda çalışma hayatında milli seferberlikte ikinci faz çalışmalarının koordinasyonu dışında değişen sosyal güvenlik uygulamalarına yönelik, vatandaşa en yüksek düzeyde, kaliteli ve yenilikçi bir anlayışla, sürdürülebilir sosyal güvenlik hizmeti sunmaya yönelik analiz çalışması yapıldı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki