Radyo TimeRadyo Time

SGK Binası dualarla hizmete girdi

Alanya'daki Yeni Sosyal Güvenlik Kurumu’nun açılışı dün Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu tarafından yapıldı. Bakan Çavuşoğlu, burada yaptığı konuşmada “Alanya’daki yatırımlarımız ara vermeden devam edecek” dedi. Çavuşoğlu, Yörükleri eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da gönderme yaptı.
Bu haber 759 kere okunmuş.05 Mayıs 2018, Cumartesi - 13:57

 Açılış konuşmasını yapan SGK Antalya İl Müdürü Nejat Deniz, vatandaş odaklı hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

 Bakan Çavuşoğlu, Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu’nun temel atma töreninde de burada olduğunu söyleyerek, bugün hizmete açılışını gerçekleştirdiklerini aktardı. Çavuşoğlu, “Alanya’mız ilklerin şehri ve o gün temel atma törenini gerçekleştirirken ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız, yerli ve konuklarımız herhangi bir hizmet almak için artık buradan Antalya’ya gitmeye ihtiyaç duymayacak demiştik. Bugün de bu hizmet binamızın açılışını sizlerle beraber açmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Türkiye’nin nasıl değiştiğinin görülmesi ve kısır döngülerden kurtulmasını gerektiğini ifade eden Çavuşoğlu, Alanya’da olduğu gibi Türkiye’nin her yerine büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi.

Bakan Çavuşoğlu, Alanya’ya gelecek olan yatırımların süreceğini söyleyerek, “Bu anlamda Alanya’mız hep ilklerin şehri olmuştur” dedi.

 Kendilerinden beklentilerinin yüksek olduğunu ifade eden Bakan Çavuşoğlu, “Biz artık uyandık, nasıl bir millet olduğumuz hatırladık. O yüzden dünyanın her yerinde bayrağımız dalgalanmalı. Biz gücümüzü kötüye kullanmıyoruz. Bugün diplomasi ise diplomasi, anlaşma ise anlaşma, uzlaşı ise uzlaşı. Dik durmak gerekiyorsa, dik dururuz” diyerek Avrupa’ya da gönderme yaptı. Bakan Çavuşoğlu, Yörükleri eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na da sert gönderme yaparak, Yörüklere sahip çıktı.

 Konuşmaların ardından Alanya Müftüsü Mustafa Topal tarafından dua okundu. Dua sonrası SGK Binasının açılış kurdelesi kesildi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki