Radyo TimeRadyo Time

SGK Binası neden bitirilemiyor?

ATV Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Yeni SGK Hizmet Binasına taşınmak isteyen SGK Müdürü Muharrem Kaya’ya destek verdi. Sipahioğlu, 6 aydır atıl vaziyette duran yeni hizmet binasının tamamlanması için Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’den destek istedi.
Bu haber 268 kere okunmuş.29 Haziran 2017, Perşembe - 14:00

 Bundan yıllar önce törenle temeli atılan SGK Hizmet Binası bir türlü bitirilemedi. SGK Binası, müteahhidi kaçtığı için 6 aydır atıl vaziyette duruyor.

 Yeni hizmet binasına taşınmak isteyen SGK Müdürü Muharrem Kaya’ya destek veren Servet Sipahioğlu, kendi sosyal medya hesabından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e şu sözlerle seslendi: “Müteahhit kaçtı. 6 aydır Alanya SGK Binası atıl bir şekilde bekletiliyor. Alanya Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nu, Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’i ve Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Mehmet Şahin’i bu önemli binanın bir an önce bitirilmesi konusunda, vatandaşın derdine çare bulmalarını ivedilikle halkımız adına el atmalarını istiyoruz”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki