Radyo TimeRadyo Time

SGK Binasının peyzajı tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi önümüzdeki hafta hizmete açılacak Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu Binasının bahçesinde peyzaj düzenlemesi çalışmasını tamamladı.
Bu haber 315 kere okunmuş.09 Nisan 2018, Pazartesi - 12:14

 Devlet kurumlarıyla iş birliği içinde yaptığı çalışmalar nedeniyle dikkat çeken Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu iş birliğinin güzel örneklerinden birini de Alanya’da ortaya koydu. Alanya için son derece önemli olan yeni SGK Hizmet Binası tamamlanarak hizmete açılacak düzeye geldi. Binada son hazırlıklar yapılırken, Antalya Büyükşehir Belediyesi de kurumlar arası iş birliği kapsamında yeni binanın bir an önce halkın hizmetine açılmasına katkı sağlamak amacıyla, binanın çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasını gerçekleştirdi. SGK Binası çevresine yeni bitki ve fidanlar dikilirken, toprak alanlara da çim ekimi yapıldı. Önümüzdeki günlerde binası çevresine oturma bankları da monte edilecek. 

 Alanya Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Muharrem Kaya, “Yeni binamızı önümüzdeki hafta hizmete açacağız. Hafta sonu taşınma işlemini yapacağız. Binamızın çevre düzenlemesi ve peyzajı konusunda bize destek veren ve isteklerimizi yerine getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e çok teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki