Radyo TimeRadyo Time

Sıcaklık 42 dereceye yükseldi

Alanya'da etkili olan şiddetli sıcak rüzgar, bazı bölgelerde ağaçları devirdi ve maddi hasara yol açtı. İlçede bugün hava sıcaklığı en yüksek 42° derece olurken, deniz suyu sıcaklığı ise 27° dereceye kadar yükseldi.
Bu haber 232 kere okunmuş.01 Temmuz 2017, Cumartesi - 13:03

 Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden aldığı bilgiye göre bugün hava sıcaklığı en yüksek 42° derece olurken, deniz suyu sıcaklığının ise 27° derece ye yükseldi.

 Öte yandan, sıcak hava dalgası gelecek Pazartesi günü batı bölgelerde, Salı günü iç ve hafta ortasında ise doğu bölgelerde etkisini kaybedecek ve sıcaklık mevsim normallerine dönecek. 

 Aşırı yüksek sıcaklığın neden olabileceği olumsuzluklara karşı yaşlılar, çocuklar ve kronik hastalığı olanlar başta olmak üzere vatandaşların güneş ışınlarının dik geldiği 10.00-16.00 saatlerinde güneş ışınlarına direkt maruz kalmamaları hususunda dikkatli olmaları, sıcaktan korunmak için gerekli önlemleri almaları istendi. 

 Yarın ise Hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 39° derece ve en düşük 25° derece şeklinde olması bekleniyor. Pazar günü hava güneşli olacak.

 03/07/2017 Pazartesi günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 37° derece ve en düşük 24° derece şeklinde olması bekleniyor. Pazartesi günü hava güneşli olacak. 04/07/2017 Salı günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 35° derece ve en düşük 25° derece şeklinde olması bekleniyor. Salı günü hava güneşli olacak. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki