Radyo TimeRadyo Time

Sipahioğlu denetleme asil üyesi seçildi

Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği Olağan 8. Genel Kongresi’ni İstanbul Black Otel’de yaptı. Son derece hararetli geçen genel kurulu Yusuf Gürsoy kazandı. ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu da Denetleme Asil Üyesi seçildi.
Bu haber 226 kere okunmuş.15 Mayıs 2017, Pazartesi - 14:21

 Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği Olağan 8. Genel Kurulu, dün İstanbul’da gerçekleşti.

 Genel kurulun toplantı gündemi, açılış  ve saygı duruşu, divan seçimi ve toplantı tutanağının imzalanması hususunda divana yetki verilmesi, yönetim kurulu başkanının konuşması, yönetim kurulu çalışma raporunun okunması, görüşülmesi ve onaylanması, denetim kurulu raporunun okunması, görüşülmesi ve onaylanması, yönetim kurulunca belirlenen  yönergelerin görüşülmesi ve karara bağlanması, yönetim denetleme, teknik bilim ve haysiyet kurulunun asil ve yedek üyelerinin seçilmesi, dilekler ve kapanış bölümünden oluştu.

 Black Otel’de gerçekleşen genel kurula katılım oldukça yüksek oldu.

 Oldukça hareketli geçen genel kurulda Başkan Adayları Muzaffer Şafak Hayat ile Yusuf Gürsoy yarıştı.

 Kongreyi listesinde ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’nun da yer aldığı Yusuf Gürsoy kazandı. Gürsoy, 172 oy alarak, 41 oy alan Muzaffer Şafak Hayat’ı solladı.

 800 üyesi bulunan Türkiye’nin en güçlü medya sivil toplum kuruluşunda ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu da denetleme asıl üyeliğine getirildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki