Radyo TimeRadyo Time

Sipahioğlu doğal gazı gündeme getirdi

ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Alanya’nın özlemle beklediği doğal gaz projesini gündeme getirdi. İlçede bulunan siyasi parti ilçe başkanlarına seslenen Sipahioğlu, “Karaman İlinin 10.000 nüfuslu Ermenek Kasabasına doğal gaz fırtına gibi gelirken, 300.000 nüfuslu Alanya 3-5 yıl daha neyi bekliyor” dedi.
Bu haber 700 kere okunmuş.16 Temmuz 2018, Pazartesi - 17:17

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, siyasiler tarafından her dönem gündeme getirilen, ancak daha sonra unutulan doğal gaz projesini gündeme getirdi. Doğal gazın Karaman’ın 10.000 nüfuslu Ermenek Kasabasına fırtına gibi getirildiğine dikkat çeken Sipahioğlu, “300.000 nüfuslu Alanya halen neyi bekliyor. Vatandaş bunu hak etmiyor mu” dedi. 

 İlçede bulunan siyasi parti ilçe başkanlarına da seslenen Sipahioğlu, “Alanya halkı neden kıskanmasın ki? Karaman İlinin 10.000 nüfuslu Ermenek Kasabasına doğal gaz fırtına gibi gelirken, 300.000 nüfuslu Alanya bu hizmeti daha 3-5 sene daha bekleyecek gibi. Siyasetçilerimizin Alanya’ya verdiği sözler eskiden olduğu gibi yine havada kaldı sanki” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki