Sipahioğlu yine haklı çıktı

Turizm sezonunun kötü gittiğini defalarca gündeme getiren Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, bir kez daha haklı çıktı.
Bu haber 952 kere okunmuş.19 Aralık 2016, Pazartesi - 14:59

 İlçede bulunan turizmciler pembe baloncuklar dağıtırken, durumun iyi olmadığını söyleyen Sipahioğlu’nun haklı olduğu beş yıldızlı Doğanay Oteli Ortaklarından Alihan Doğan’ın serzenişi ile ortaya çıktı. “Avrupalı müşterilerin Türkiye’de güvenlik zafiyeti var” diyerek, gelmediklerini söyleyen Doğanay Oteli Ortaklarından Alihan Doğanay, “Çözüm bulunmazsa turizm bitecek” dedi.

 Doğanay Oteli Ortaklarından Alihan Doğan, 2017 yılı turizm sezonundan umudunu keserken, ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu bir kez daha haklı çıktı. 

 Alihan Doğan’ın açıklamasından sonra düşüncelerini tekrar dile getiren Servet Sipahioğlu, şu ifadeleri kullandı: “Maşallah parayı kazanırken, kimsenin sesi çıkmıyordu. Şimdi cız olunca herkes konuşmaya başladı. Neden acaba? Düne kadar Türk müşteriye tü kaka olarak görenler, biz sadece yabancıya çalışıyoruz, reklam veremeyiz diyenler, altlarına 4x4’leri çekip ağızlarında puro ile dolaşanlar, tanıtım deyince sadece 4 kağıt parçası ile fuarlara katılıp da ‘Bu sene turizm çok iyi geçecek’ deyip, toplumu kandıranlar, bireysel tanıtım yapanlar, otellerinde Türk gecesi adı altında dansöz oynatıp kuru fasulye pilav ve bol ot servisi yapan 5 yıldız otel sahipleri.. Devletin parasıyla otel yapan üstelik en zor zamanda yine destek gören amcalar, son olarak 50 ile 100 milyon Euro’ya otel sahibi olup da bir yıl içinde yaşadığı kentin medyasına 50 Dolar’ı çok görenler şimdi çıkın konuşun, şimdi ağlamanın tam zamanıdır. Devlet yine yardım eder. Size çünkü bu ülkede sizden başka sektör yok. Tarım sektörü, Anadolu medya sektörü ve diğerleri yok olsun gitsin, sizler kazanın Avrupa’da kazandıklarınızı bol bol yiyin, afiyet olsun”

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Alanya   Turizm  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki