Sipahioğlu'na saldıran Bülent Erdem'e 1 yıl hapis

Son 1 yıl içerisinde Alanya'da çek, senet, kredi kartı ve banka yolsuzluklarının yanı sıra birçok olayı gün ışığa çıkaran Araştırmacı Gazeteci ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, 18 Mayıs 2016 tarihinde trilyonlarca liralık yolsuzluk yapan senet mafyasını ortaya çıkarmasının ardından Bülent Erdem tarafından darp edilmişti. Dün sonuçlanan davada Alanya 3. Asliye Ceza Mahkemesi saldırganı 1 yıl hapis cezası ile cezalandırıldı.
Bu haber 296 kere okunmuş.29 Mart 2018, Perşembe - 13:50

 Son 1 yıl içerisinde Alanya'da çek, senet, kredi kartı ve banka yolsuzluklarının yanı sıra birçok olayı gün ışığa çıkaran Araştırmacı Gazeteci ATV Yönetim Kurulu Başkanı  Servet Sipahioğlu, 18 Mayıs 2016 tarihinde trilyonlarca liralık yolsuzluk yapan senet mafyasını ortaya çıkarmasının ardından Bülent Erdem tarafından darp edilmişti. Dün sonuçlanan davada  Alanya 3. Asliye Ceza Mahkemesi saldırganı 1 yıl hapis cezası ile cezalandırıldı.

 Antalya Bölge Adliye Mahkemesi tarafından da cezası kesinleşen saldırgan Bülent Erdem ile ilgili olarak verilen cezanın yetersiz olduğunu belirten ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, bu kişinin apartman dairesi içerisinde elinde herhangi bir kesici alet veya başka bir unsurun olabileceği vurgusunu dile getirdi. Sipahioğlu, bu yüzden saldırgana daha fazla ceza verilmesi gerektiğini savundu.

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, sanığın tüm araştırmalara rağmen , Serik İlçesinde görev yapan Avukat Murat T.'nin trilyonlarca liralık senetleri elinde taşıyan Hüseyin Akıncı şahısları tanımadığını ve dolandırıcılık işiyle hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. İlgili mahkemece bu ifadeler kabul edilmedi. Öte yandan ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu’nun ortaya çıkardığı senet mafyası ile ilgili olarak birçok sanık hala Alanya L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumunda bulunurken,

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki