Radyo TimeRadyo Time

Siyasiler seçimi değerlendirdi

Alanya'da siyasiler 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçim Sonuçlarını değerlendirdi.
Bu haber 732 kere okunmuş.25 Haziran 2018, Pazartesi - 15:55

 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin değerlendirmesini yapan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, "24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin sonuçlarından Türkiye genelinde son derece memnunuz. Cumhur İttifakı’nın başarısıyla sonuçlanmış olan bir seçim ve 15 Temmuz'un rövanşını almak isteyen her türlü odağa karşı Cumhur İttifakı’nın başarısıyla sonuçlanmış bir seçimdir. Bu vesileyle Liderimiz Devlet Bahçelin'nin emir ve talimatları doğrultusunda  üzerimize düşen her türlü çalışmayı elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince ve Alanya ölçeğinde yapmaya çalıştık. Bize destek veren, çalışmalarımıza katkı sunan bütün vatandaşlarımıza ve dava arkadaşlarıma teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. Seçim sonuçlarının vatanımıza, milletimize ve Alanya'mıza hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum ve bir kez daha diyorum ki, Cumhur İttifakı, millet haklı, geleceğin teminatı" dedi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Halkın iradesine sonsuz saygımız vardır. Yeni sistemin Cumhurbaşkanlığı Sistemine hayırlı olmasını temenni ediyorum, bu vesileyle de seçim sonuçlarının önce ülkemize, milletimize ve Alanya'mıza  hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

 AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da, “Seçim Türkiye’mize, Alanya’mıza hayırlı olsun. Vatandaşlarımıza bizleri destekledikleri için teşekkür ediyoruz. Bundan sonra daha da fazla çalışacağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki