Radyo TimeRadyo Time

Sosyal medya eğitimi yapıldı

Antalya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile BYEGM Antalya İl Müdürlüğü işbirliğinde kamu kurumları ve yerel yönetimlerin sosyal medya çalışanlarına yönelik “Sosyal Medya Eğitimi” düzenlendi.
Bu haber 265 kere okunmuş.11 Mayıs 2017, Perşembe - 11:30

 BYEGM Araştırma ve Analiz Dairesi Başkanı Selda Binici yaptığı açılış konuşmasında,  bilgi teknolojilerinin günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğu iletişim çağında, yeni medya teknolojileri ve sosyal medyanın kamu kurum ve kuruluşları tarafından doğru, etkin ve etkili kullanılması gerektiğine vurgu yaparak bu alanda Kurumun gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 Basın Enformasyon Uzman Yardımcısı Zeynep Zelan tarafından verilen eğitimde, kamu kurumlarının kurumsal kimlikleri ve faaliyet alanlarına uygun şekilde, kurumsal bir rehber ışığında sosyal medya kullanımı ve verilen mesajların doğru kanalla, etkin biçimde hedef kitleye ulaşması için nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılarak sosyal medyada kriz yönetiminin önemine değinildi.

 Yoğun katılımla gerçekleşen eğitim programının sonunda katılımcılara BYEGM Antalya İl Müdürü Esen Diler, Uzman Zeynep Zelan ve Daire Başkanı Selda Binici tarafından  sertifikaları takdim edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki