Radyo TimeRadyo Time

Sosyal ve toplumsal sorumlulukta LÖSEV ile el ele

Bir LÖSEV markası olan ve Antalya’da Ekim 2019’da açılan LSV Dükkan Antalya Mağazası hastalık boyunca ailede en çok yıpranan birey olan anneleri rehabilite etmek amacıyla 2000 yılında kuruldu.
Bu haber 305 kere okunmuş.20 Ocak 2020, Pazartesi - 14:26

2000 yılında 6 anne ile başlayan “LÖSEV Anne Meslek Atölyeleri” yıllar içinde yüzlerce lösemili çocuk annesinin projeye katılmasıyla büyüdü ve gelişerek bu gün bir eşi daha olmayan bir markaya dönüştü. 

Annelerin el emeği göz nuru olan bez bebeklerden oyuncaklara, yastıklardan, pazar çantalarına, yazmalardan sağlıklı gıda ürünlerine dek birbirinden farklı yüzlerce çeşit ürün Lara, Bülent Ecevit Bulvarı’ndaki yeni mağazasında Antalyalıları bekliyor.

Geçtiğimiz Günlerde LSV Dükkan Antalya Mağaza’sının ziyaretçileri arasında Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de vardı.

LÖSEV çalışmalarını uzun yıllardır yakından izleyen ve tam destek veren belediye başkanları hem ürünleri tek tek inceledi, hem de satışından elde edilen kaynağın çocukların tedavisine aktarıldığı ürünlerden satın alarak destek verdi. Antalya’da bu ürünün ve mağazanın daha çok tercih edilir olması için işbirliği projeleri üzerine görüş birliğine vardılar.

Antalyalılardan tam destek beklediklerini ifade LÖSEV Genel Koordinatör Yardımcısı Füsun Emecan Özcan, “1998 yılında kurulan Türkiye genelinde 10 farklı şehirden hizmetlerini sunan LÖSEV, çocuk ve yetişkin kanser hastalarına her tür destek ve yardımları iletmeye devam ediyor. Bizler de Akdeniz Bölge çalışmalarımızı buradan yürütüyoruz. Ayrıca burada bulunan mağazamızdaki her ürün bir çocuğumuzu hayata bağlıyor. Antalya bu prestijli ve içi iyilik dolu markaya ve Mağazaya sahip olduğu için çok şanslı. Lütfen mağazamıza uğrayarak bir kahve eşliğinde LÖSEV ve annelerimizin öyküsünü dinleyin ve bu markamızı tanıyın.” dedi.

Sizler de Lara’da bulunan LSV Dükkan Mağazasına uğrayabilir, www.lsvdukkan.com’dan ürünleri görüp, sipariş verebilir ve bir çocuğun hayatına dokunabilirsiniz.

Etiketler: LSV Dükkan   LÖSEV  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki