Radyo TimeRadyo Time

Takdir toplayan yardım

Alanya ve ülkemizin havasını soluyan para kazanan bir çok kişi ve kurumun yapması gereken çalışmaları ve yardımları tek başına yapan Alanya'nın ender yetiştirdiği Mersinli iş adamlarından Şahin Kırbıyık gerek İzmir'de yaşanan deprem felaketine gerekse Azerbaycan'da canla başla savaşan kardeşlerimize yaptığı Kamyonlar dolusu yiyecek ve içecek yardımları ile büyük takdir topladı.
Bu haber 84 kere okunmuş.04 Kasım 2020, Çarşamba - 13:30

Alanya ve ülkemizin havasını soluyan para kazanan bir çok kişi ve kurumun yapması gereken çalışmaları ve yardımları tek başına yapan Alanya'nın ender yetiştirdiği Mersinli iş adamlarından Şahin Kırbıyık gerek İzmir'de yaşanan deprem felaketine gerekse Azerbaycan'da canla başla savaşan kardeşlerimize yaptığı Kamyonlar dolusu yiyecek ve içecek yardımları ile büyük takdir topladı. Şahin Kırbıyık'ın yaptığı bu anlamlı yardımların diğer Alanyalı iş adamlarına'da yansıması bekleniyor.

Kırbıyık, ''Biz bu günler için varız insanlık için. Vatan için bayrağımız için çalışıyoruz, çalışmaya'da devam edeceğiz bu tür yardımlar bizim asli görevimizdir. Yapılan bir dua bize yeter, Tüm vatandaşlarımızı çaresiz olan depremzede ve Azerbaycan'da savaşan kardeşlerimize yardım yapmaya çağırıyorum'' dedi. 

Kırbıyık Holding'in bu girişimi büyük takdir topladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki